KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14313071
nr 1431 3071
Gunnar Stenqvist
(1915-1968), Sverige
Oljemålning, Trädgård. Signerad. Olja på duk, 41x32, yttermått inklusive ram: 57x48 cm
Gunnar Stenqvist, svensk målare och tecknare född i Stockholm 1915, död 1968 .
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 15 november 2021
kl 19:16:05
15/11 16:13:20
Gunnar Stenqvist
Läs mer om Gunnar Stenqvist